Spoštovani vsi, ki spremljate našo spletno stran!

Mesec dni se družimo le preko spleta. Sedaj pa je čas za počitek. V teh dneh opustite misel na šolo in se posvetite praznovanju. Naj nas prazniki povežejo med seboj, čeprav na daljavo. Vse dobre misli si lahko pošiljamo tudi brez direktnega stika. Prazniki bodo lepi, sončni, a naj nas to ne prevara in bi pozabili, da ogroženost za zdravje še vedno velja. Izogibajmo se srečevanju, da bomo lahko kmalu spet skupaj.

Želim vam lepe praznike. Naj v vas zbistrijo  vse kar  je najlepšega in najboljšega  v vas ustvarila narava. Omejitev stikov pa naj nam bo sporočilo, kako smo ljudje družabna bitja in kako zelo se potrebujemo med seboj. Čas izolacije naj nam pomaga ozavestiti, kako egoizem in sebičnost zastrupljata svet.

Lepe praznike in predvsem zdravja vam želim.

Ravnatelj Bogomir Furlan

Dostopnost