S 1. 6. 2020 se bo povečalo število otrok v vrtcu, zato bodo ponovno odprte vse skupine, tudi skupina Čebel v Bukovici. Otroci bodo spet v svojih matičnih skupinah.

Še vedno bo veljalo, da starši pripeljete otroka do vrat, tam ga prevzame strokovna delavka vrtca. V Bukovici otroke iz skupine Čebel pospemite do vrat vrtca in tam oddate otroka strokovni delavki. V Renčah bo še vedno odprt le vhod z dvorišča zadaj med šolo in telovadnico.

Starši, ki še niste oddali izjave, da je otrok zdrav in da ni bil zadnjih 14 dni v stiku z okuženo osebo jo morate izjavo  oddate strokovni delavki na vhodu ob ponovni vključitvi otroka v vrtec.

Staršem, ki v mesecu juniju ne boste pripeljali otroka v vrtec, ne bo treba plačati oskrbnega dne.

Ukrepi in priporočila NIJZ še vedno veljajo. Tudi ta so se od 15. 5. 2020 malo spremenila, zato prilagamo priporočila in navodila z dne 29. 5. 2020.

NIJZ priporočila vrtci 29. 5. 2020

ravnatelj