Šmrk, šmrk, šmrk. Tudi letos smo športno popoldne s starši v okviru Malega sončka morali izpustiti. Da se pa otroci vseeno poveselijo na drugačen način kot pri športnih uricah, smo izpeljali v obeh vrtcih športno dopoldne.

Zaradi vseh ukrepov v povezavi z omejevanjem covid epidemije, smo bili časovno precej omejeni, pozorni pa smo morali biti še na primerne razdalje med skupinami. Vaje so bile zato postavljene v obliki vadbe po postajah, skupine pa smo razpolovili, da je bila vadba bolj intenzivna.

Začeli smo s primernim ogrevanjem in poleg poligona odtekli še kros. Na postajah pa smo se spoznavali in preizkusili v nekoliko drugačnih vajah kot običajno.

Na koncu najboljši vedno prejmejo kolajno. Tokrat vsi.

 

                                                                                                                      Samo Nanut

Dostopnost