petek, 18. novembra 2022, bo ob 20. uri, v Kulturni dvorani v Bukovici dobrodelni koncert Rock Šok za Metko, ki ga organizira društvo Mladi Renče-Vogrsko. Vstopnina znaša deset evrov, zbrani denar pa bo namenjen mali borki Metki iz Volčje Drage, ki je ravno prestala zelo zahtevno operacijo glavnega živca v hrbtenjači. Operacija je šele začetek zdravljenja. Po njej se Metka podaja na dolgo pot, s katere se bo samo s pravo rehabilitacijo vrnila kot zmagovalka. Vsaka dodatna pomoč, ki bi deklici olajšala pot rehabilitacije, je izvzeta iz zavarovanja in za družino predstavlja veliko finančno breme.

Kdor se koncerta ne bo udeležil, a želi pomagati s prostovoljnim prispevkom, lahko to stori z nakazilom na transakcijski račun fundacije Vrabček upanja SI56 0475 0000 1565 243, s pripisom “za Metko”

Dostopnost