22.12. 2022 se je v našem vrtcu veliko dogajalo. Obiskale so nas dijakinje Srednje šole Veno Pilon in nam zaigrale čudovito predstavo Sneguljčica. Otroci so jih nagradili z glasnim aplavzom.

Skupaj smo se nato odpravili v prostore občine, kjer se je odvijal dogodek Metkin pravljični dan, na katerega nas je povabil Eurospin. Pri obogatitvi dogodka so sodelovali tudi otroci skupine Čebele s pevsko točko Snežinke in plesno točko Delamo snežaka. Otroke je očarala knjižničarka iz novogoriške knjižnice z branjem pravljice ter band Pikapolonica s prepevanjem pesmi. Dogodek so polepšali tudi otroci pevskega zbora Podružnične OŠ Bukovica. Na koncu je otroke obiskal Božiček, ki je vsakemu prinesel  darilo. Otroci so se nasmejani vrnili v vrtec polni vtisov in lepih doživetij.

Taja Klančič

Dostopnost