V četrtek, 23.11.2023, je bilo v vrtcu Renče zelo veselo, saj smo na obisk povabili babice in dedke. Za otroke je to poseben dan, ki ga vsako leto težko pričakujejo. Polni navdušenja in dobre volje so otroci pričakali svoje dedke in babice ter se veselili druženja z njimi. Vsaka skupina je pripravila krajši program z nastopom otrok. Po veselem petju in plesanju je v vsaki skupini sledilo še skupno druženje ob prijetnem klepetu s kavo, čajem in piškoti. V znak hvaležnosti za vso skrb in ljubezen, ki jo razdajajo svojim vnukom, pa so otroci izdelali zanje manjše darilce. Ta dan je za veliko otrok prav poseben tudi zato, ker po končanem druženju odidejo domov z babicami in dedki. In tudi tokrat je bilo tako.

Hvala vsem ”nonam in nonotom”, ki so se udeležili srečanja in svojim vnukom pričarali nepozaben dan.

Zapisala: Petra Skrt

Dostopnost