V petek, 23. 10. 2015, popoldne smo se z otroki in starši skupine Čebele odpravili na skupen pohod na sv. Ot.

Zbrali smo se pred vrtcem ter se v koloni  odpravili proti cilju. Zelo smo bili veseli, ker smo šli mimo oslička Miškota, katerega tudi sicer večkrat obiščemo. Ker so nas spremljali starši, nekateri bratci, sestrice ter nonice in nonoti, nam je bilo še bolj lepo. Skupaj nas je bilo 39.

Po 50 minutah smo že dosegli vrh, se malo odpočili, okrepčali s prigrizki iz nahrbtnika ter si ogledali okolico. Nekateri pohodniki so bili prvič na tem hribu. Otrokom smo za trud pripeli medaljo in jim čestitali. Polni doživetij in ponosni smo se odpravili po poti navzdol proti vrtcu. Jesenski gozd nas je ves čas spremljal v čudovitih barvah, obsijan z zahajajočim soncem.

Lepo nam je bilo, saj smo preživeli prijetno popoldne v naravi.

Za skupino Čebele iz vrtca Bukovica zapisala Irena Zgonik

Dostopnost