V petek, 20.10.2017 so v naš vrtec na obisk prišli babice in dedki. Otroci so že nestrpno čakali kdaj bodo zagledali znane obraze, da jim bodo lahko pokazali kaj so se naučili.

Skupina Pikapolonice se je babicam in dedkom predstavila s plesno-pevskima točkama Pleši medo in Živalski glasovi, otroci so nato deklamirali Dežek ter skupaj z babicami in dedki zarajali Ringaraja. V skupini Metulji so otroci zaplesali ob pesmici Žiga žaga, babicam in dedkom so deklamirali o jabolku ter zapeli pesmice Metuljček Cekinček, Ježek teka, Kuža Pazi in Naš vrtec. Skupina Čebele je babicam in dedkom zaigrala lutkovno igrico Sadni prepir. Zapeli so še pesmici Naš vrtec in Pepew ter zaplesali ob pesmi o prijateljstvu.

Vsi skupaj smo nato odšli v telovadnico, kjer smo se posladkali s piškoti, kavo, sokom in
sadjem. Bilo nam je zelo lepo. Babice in dedki so domov odnesli darilce, ki jih bo spominjalo
na prijetno druženje z vnuki.

Neža Mozetič

Dostopnost