Tudi v letošnjem šolskem letu so se s svojo ustvarjalnostjo predstavili otroci iz Vrtca Renče in Vrtca Bukovica.

Razstava izdelkov otrok z naslovom »Med vodo, zemljo in zrakom« je bila na ogled od 13. marca 2018 dalje v avli občinske stavbe v Bukovici. Otroci so pod vodstvom strokovnih delavk ustvarjali številne živali. Pri svojem delu so uporabili najrazličnejše likovne tehnike in materiale. Med sprehodom skozi omenjeno razstavo si je bilo mogoče ogledati ribe, rake, pingvine, gosenice, ježe, slone in kenguruje, pa celo tudi ptice, pajke in štorklje.

Iz izdelkov je mogoče razbrati domišljijo ter vložen trud vseh strokovnih delavk in otrok pri nastajanju in postavitvi razstave. Posebna pohvala pa gre seveda otrokom za njihove spretne prstke ter izkazao veselje do ustvarjanja.

Tekst in foto: Teja Turel

Dostopnost