Po zimi nastopi tisti čas, ko nas obišče gospodična s cvetočim klobukom, v rožnatih copatih ter polnim kovčkom toplih sončnih žarkov, podaljšanih dnevov ter veliko dišečih cvetov. Imenuje se pomlad. V četrtek, 5.4.2018 smo v vrtcu Renče v sklopu delavnic » RADI SE IMAMO IN SKUPAJ SE IGRAMO«, s skupno dejavnostjo pozdravili pomlad. Otroci so se srečali s pomladno vilo s katero so ob spremljavi klavirja zapeli nekaj pomladnih pesmi. Zabava se je nadaljevala z različnimi pomladnimi dejavnostmi. Otroci so posejali rože ter žito, presajali rože ter se naučili otroške pesmi Kukavica. Dan je bil čudovit, poln dišeče
pomladi, druženja in povezovanja vrtčevskih otrok. Kljub temu, da smo se zabavali in imeli lepo, že nestrpno pričakujemo poletje in nove dogodivščine, ki nam jih le to prinaša.

Napisala: Sara Marušič
Foto: Arhiv vrtca Renče

Dostopnost