V četrtek 21.6.2018 bo v dopoldanskem potekal pouk po rednem urnikom vključno s podaljšanim bivanjem.

Zaključna prireditev in prireditev ob državnem prazniku bo v četrtek, 21.6.2018 ob, 17. uri na POŠ Bukovica. Na prireditev ste vabljeni tudi starši. Prireditev bo trajala dve šolski uri. Zato bomo v dopoldanskem času v petek, 22.6.2018, imeli le tri šolske ure, ko bodo učenci opravili še zadnje obveznosti pred odhodom na počitnice in dobili spričevala.

V petek bo avtobus odpeljal ob 11.30. Učenci, ki potrebujejo varstvo, naj se prijavijo v podaljšano bivanje in to sporočijo do srede, 20.6.2018 učiteljici podaljšanega bivanja.

Zadnji dan pouka bo malica v šoli za vse učence kot običajno. Kosilo bomo odjavili za vse. Tisti, ki ta dan potrebujejo kosilo, naj se prijavijo posebej za ta dan.