ŠE VEČ OBISKOV V SKUPINI MAVRICE

V letošnjem letu se obiski staršev ter bratov in sester v skupini Mavrice kar vrstijo. In zelo veseli smo, da je tako. Starši ali sorojenci nam lahko predstavijo svoj poklic ali konjiček, nam omogočijo obisk v kakšnem podjetju ali instituciji, lahko nam pokažejo kakšno spretnost ali pa omogočijo športno aktivnost ter ogled naravne ali kulturne znamenitosti kraja.

Povezanost vrtca in šole Renče nam omogoča, da učenci v dopoldanskem času obiščejo skupino otrok v vrtcu in jim preberejo pravljico. Pravljice so za otroke dobre, da otroku pomagajo razviti razum, izraziti čustva, zaupati vase in v svet, v katerem živijo.

Otroci iz skupine Mavrice pravljicam vedno prisluhnejo, jih vsakodnevno prinašajo v vrtec in jim  prisluhnejo v času počitka.

V mesecu aprilu  nas je v skupini obiskala Rizahova sestra  Marigona Jahaj, ki nam je prebrala pravljico  o Mestni in poljski miški.

Marigoni se zahvaljujemo za pravljično dopoldne v skupini.

Zapisala: vzgojiteljica Mateja Komac

Dostopnost