Pozdravljeni učenci!

Na naših taborih preživetja smo se do sedaj  veliko naučili,  in se gotovo tudi še bomo, kako preživeti v izrednih razmerah. Zaradi koronavirusa se je  v izrednih razmerah znašel cel svet. Epidemija je spremenila podobo našega planeta in nihče še ne zna povedati kakšen bo svet, ko bo virus obvladan. Bo svet še tak, kot smo ga poznali do sedaj?

V tej situaciji tudi naš tabor preživetja ni izvedljiv. »Koronska« situacija je v primerjavi s tisto na spodnji fotografiji povsem drugačna. Še vedno veljajo ukrepi za preprečitev širjenja virusa. Upoštevati moramo pravila in ostati doma. Le del učencev bo šolsko leto zaključil v šolskih prostorih.

Smo se v času izolacije in pouka na daljavo naučili kaj novega tudi za preživetje?
Se moramo taboru res v celoti odpovedati?
Misliš da obstaja še kakšna druga  možnost?
Kaj predlagaš?
Kdaj pomisliš, kakšen bi lahko bil svet po epidemiji? Kakšnega si želiš?

A se taboru čisto odpovemo?

Kaj predlagaš?  

Dostopnost