Spoštovani starši

Pred nami je še sklepno dejanje tega nenavadnega šolskega leta. Zadnji dan pouka s prireditvijo in podelitvijo spričeval in priznanj bo v sredo 24.6.2020. Učenci pridejo zjutraj v šolo ob običajni uri. Imeli bodo dve uri pouka. Poslovili se bodo od razrednikov, prejeli spričevala in malico. Ob 10. uri bo radijsko izvedena zaključna prireditev s podelitvijo knjižnih nagrad.

Po prireditvi, približno ob 11. uri, bodo učenci, ki ne potrebujejo varstva in kosila šli domov. Avtobus za Bukovico bo odpeljal ob 12. uri.

Razrednikom otrok, ki potrebujejo ta dan varstvo od zaključka prireditve do časa, ko lahko pridete ponje v šolo, sporočite to najkasneje v ponedeljek 22.6.2020. Vse učence bomo odjavili od kosila. Učenci, ki bodo jedli kosilo v šoli prijavite na običajen način, po elektronski pošti, ali po telefonu najkasneje v ponedeljek.

Enak urnik bo veljal tudi za Bukovico.

Skrbite za svoje zdravje, nevarnost okužbe še ni mimo.

Lep pozdrav

Bogomir Furlan

Dostopnost