Spoštovani uporabniki šolske knjižnice!

Knjižnica bo kljub prihodu učencev v šolo še vedno delovala pod posebnimi pogoji, s katerimi zagotavljamo varnost našim uporabnikom. Uporabniki šolske knjižnice zaenkrat v prostore knjižnice NE VSTOPAJO.

Učenci in vrtčevski otroci prinesejo knjige za vračilo v učilnico oziroma igralnico, kjer jih razredničarke/vzgojiteljice zbirajo ves teden.

Če si želijo kaj izposoditi, v svojo vrnjeno knjigo vložijo listek s knjižnimi željami. Po možnosti naj starši mlajših učencev, sicer pa učenci sami, preverijo v našem COBISS katalogu, če želene knjige imamo, kot je to praksa v vseh knjižnicah. KNJIŽNIČARKE BOMO OTROKOM IZPOSOJENE KNJIGE DOSTAVILE V UČILNICO OZIROMA IGRALNICO.

Šolska Potujoča knjižnica ne dostavlja več knjig na dom.

V želji, da branje kljub vsemu (p)ostaja naša dragocena dejavnost, se vam zahvaljujemo za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Renče, 12.2.2021                                                                                                          

Knjižničarke na OŠ Renče

Katja Černe, Barbara Leban, Mojca Saksida

Dostopnost