Teden otroka smo v Vrtcu Renče, enota Bukovica, obeležili z različnimi dejavnostmi.

Letošnje geslo se je glasilo »Razigran uživaj dan«, zato smo izvajali dejavnosti na to temo. Igrali smo se socialno – gibalne igre, ki so otroke zabavale, »Otroško Zumbo«, športni pedagog Samo Nanut pa nam je pripravil razigrane »Športne urice« v telovadnici. Spoznavali smo male inštrumente ter ob njih prepevali že poznane pesmi. Veliko smo tudi plesali ob glasbi, se igrali z masažnimi žogicami ter preživeli razigrane dopoldneve na vrtčevskem igrišču. Ob lepem vremenu smo se odpravili na sprehod. Še posebej so bili otroci navdušeni nad glasbeno pravljico »Lunino kraljestvo«, ki smo jo otrokom zaigrale vzgojiteljice. Teden otroka je potekal v sproščenem vzdušju, dejavnosti pa so otrokom pričarale nasmeh na obrazu.

Zapisala: Tanja Rejc

Bukovica,12.10.2021