V letošnjem šolskem letu bomo šolsko prehrano vsak mesec povezali z eno tematiko. Tema meseca oktobra so bile buče. Naši kuharji so nam pripravili odlično bučno juho, sladko bučno pito, okušali smo bučna semena, na solatah poskusili bučno olje. Otroci vrtca in učenci šole so pod mentorstvom strokovnih delavk vrtca in učiteljic šole ustvarili veliko izdelkov na to tematiko. Nekaj si jih lahko ogledate v spodnjem dokumentu. Sedaj pa že nastajajo novi na tematiko meseca novembra – tradicionalne jedi, saj bomo tretji teden v novembru obeležili dan slovenske hrane. Spodbujamo vas, da tudi vi z otroki doma pripravite vsaj kakšno tradicionalno slovensko jed. Vaših  fotografij in receptov tradicionalnih jedi bomo zelo veseli.

S klikom na spodnji gumb, si lahko ogledate fotografije izdelkov.