razstava likovnih izdelkov otrok Vrtca Renče in Vrtca Bukovica

Z velikim navdušenjem naznanjamo, da se je po dveh virtualnih letih razstava naših pridnih in ustvarjalnih otrok ponovno preselila v občinske prostore v Bukovici.

Za vrtec Renče so ustvarjali otroci iz skupin Lunice, Sončki, Zvezdice, Mavrice in Oblački.

Za vrtec Bukovica pa otroci iz skupin Pikapolonice, Metulji in Čebele.

Veliko gibanja v naravi nas je spodbudilo, da razstava prikazuje tematski sklop Na poti v gozd. Na naših poteh smo z otroki prisluhnili naravi, odkrivali in doživljali vsak čudovit občutek, ki nam ga lahko ponudi samo narava. Tako so nastali likovni izdelki vsega, kar srečamo in kar bi si še želeli srečati na naših pohodih.

Lepo vabljeni, da se sprehodite po naši gozdni poti v občinski stavbi vse poletje ter doživite utrip in povezanost z naravo, kot jo skupaj z otroki in skozi njihove oči vsakodnevno občutimo in doživljamo tudi mi.

Mojca Pisk

strokovna delavka Vrtca Bukovica

Dostopnost