Spoštovane učenke in učenci!

Naj bo pot, ki jo boste tlakovali v tem šolskem letu, polna učnega elana, upanja, sanj in načrtov. Vsak začetek ponuja novo priložnost, da s pogumom delate korake k zastavljenim ciljem. Pred vami bodo postavljeni novi izzivi in priložnosti. Izzive boste z lahkoto premagovali, če boste imeli pozitiven odnos do učenja, jasno postavljene cilje in boste zaupali v svoje sposobnosti. Učitelji in starši lahko z dobrim medsebojnim sodelovanjem, odprto in iskreno komunikacijo nudijo podporo, kjer jo potrebujete.

Želim vam, da vas na pragu šole pozdravi radovednost, prijazni učitelji naj vas pričakajo s širokim nasmehom in  prijatelji z velikim objemom.

Vsem učencem in učenkam želim uspešen začetek šolskega leta. Naj bo to leto polno dobrih rezultatov in nepozabnih šolskih dogodivščin.

                                                                                               Teja Živec Kavčič

Dostopnost