V petek, 1.12. 2023 smo v kulturni dvorani v Renčah v sodelovanju s KS Renče in Rdečim križem Renče izvedli božično – novoletni bazar.

Prireditev se je začela z zimskimi pesmicami, ki jih je odpel otroški pevski zbor pod vodstvom učitelja Luke in otroki iz vrtca z vzgojiteljicami. Na stojnicah so učenke ponujale voščilnice, igre, zelišča, čaje, novoletne okraske, nakit, obeske za ključe, piškote, knjižne ovitke … Izdelke so izdelali učenci in otroci vrtca. Zelo obiskana je bila tudi stojnica s palačinkami, ki sta jih neutrudno pekla učiteljica Tjaša in učitelj Marko ob pomoči učencev. Rdeči križ Renče je na svoji stojnici prodajal izdelke, katerih izkupiček je namenil šolskemu skladu. Ljudje so se ustavljali ob stojnicah in občudovali izdelke, nas pohvalili in poklepetali z nami. Zbrani denar bomo namenili šolskemu skladu.

Vsem, ki ste kakorkoli prispevali k predprazničnemu vzdušju in uspešnosti bazarja, se iskreno zahvaljujemo.

Dostopnost