Tudi letos so se otroci Vrtca Renče in Vrtca Bukovica predstavili s svojimi likovnimi izdelki. Letošnja razstava je v znamenju čebel. Otroci so v tem šolskem letu spoznavali življenje čebel in delo čebelarja, tako je nastalo mnogo izdelkov, kot so čebele, panji, čebelnjaki, panjske končnice …

Na razstavi so razstavljeni tudi izdelki, ki so jih izdelali otroci v okviru projekta »Turistična vzgoja v vrtcu«. Otroci so spoznavali Renče in Bukovico, njune naravne, kulturne in zgodovinske značilnosti. Opazovali so zgradbe v kraju, živali v bližnji naravi, v vrtcu so jih obiskali krajani, ki so jim predstavili obrt, značilno za kraj. Otroci so izdelali različne spominke, ki predstavljajo značilnosti Renč in Bukovice.

Razstavo, ki so jo s pesmijo odprli kar otroci sami, si lahko v prostorih občine Renče – Vogrsko ogledate do 31.5.2019

Vabljeni.

Zapisala Irena Jerovšek