V ponedeljek, 25. 5. 2020, boste lahko tudi devetošolci vstopili v šolo in imeli redni pouk, a ne tako kot ste ga bili navajeni. Veljala bodo dodatna pravila, na katera še nismo navajeni.

Ukrepi za preprečevanje širjenja koronavirusa veljajo v celoti, razen prepovedi zbiranja v šolskih prostorih. Zato upoštevajte predvsem naslednja navodila:

• V šolo prihajate z masko in jo uporabljate ves čas, razen, ko vam strokovni delavci odredijo
    drugače.
  • V šolo prihajate med 7.30 in 7.45. Za vas bo odprt vhod. iz strani ceste.
  • Razdeljeni ste v dve skupini. Odvisno od skupine boste v učilnici slovenščine ali fizike. Ko
    pridete v šolo, takoj odidete v svoj razred, ki vam je določen glede na skupino v katero ste
    razporejeni.
  • Ne uporabljate garderobnih omaric.
  • Ko pridete v šolo greste v učilnico, ki vam je določena. Navodila vam bo dal dežurni učitelj, ki
    vas bo sprejel na vhodu. Preobujete se pred razredom.
  • Ne zadržujete se na hodnikih. V odmorih boste v razredih ali zunaj, kot bo določil dežurni
    učitelj.
  • Pred in po malici si morete obvezno razkužiti roke in obrisati mizo.
  • V stranišče odhajate posamično. Pazite na higieno rok.
  • Na kosilo odhajate po urniku in v manjših skupinah. Ob vhodu si umijete in razkužite roke. V
    vrsti držite razdaljo na označenih mestih.
  • Domov odhajate po pouku. V šolo in iz šole bo iz Bukovice vozil šolski avtobus po enakem
    urniku kot je veljal pred ukrepi. Tudi na avtobusu se držite ukrepov.
  • Šolski kombi ne vozi. Zato tisti, ki se ne vozite z avtobusom, prihajate v šolo in iz odhajate
    peš, s kolesom, ali vas pripeljejo in odpeljejo starši. Gibanje je koristno za zdravje.
  • Vozači se obvezno vključite v varstvo vozačev.

Natančno se držite tudi vseh navodil NIJZ glede higiene rok in kašljanja, ter vseh ostalih ukrepov, saj tako pripomorete k preprečevanju širjenja virusa, ki je bolj zahrbten, kot imamo občutek v Sloveniji. Slovenci smo jo do sedaj »dobro odnesli«. Naj tako tudi ostane.

Do zaključne redovalne konference je le še manj kot tri tedne. Nekateri pa imate še velike dolgove, zato se dela lotite odgovorno in resno, sicer se za vas ne bo pouk zaključil 15. 6. 2020.

Bogomir Furlan

URNIK – 9. RAZRED

Urnik zajema le obvezni program. Vse predmete in vsebine razširjenega programa (ure dodatnega pouka, dopolnilnega pouka, obveznih izbirnih in neobveznih izbirnih predmetov …) bomo dorekli učitelji skupaj z učenci v šoli, ker so odvisni tudi od same realizacije in potrebe posameznih učencev.

1. SKUPINA
ŠOLSKA URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK