Spoštovani starši, spoštovani učenci.

Vlada v skladu z zahtevo ustavnega sodišča in ob spremljanju epidemiološke slike tedensko odloča kateri ukrepi bodo veljali v naslednjem tednu. Odlok iz dne 3.3.2021 prinaša nove ukrepe. Od 8.3.2021 so maske obvezne za vse učence od 6 -9 tudi v razredu. Učitelji in delavci šole moramo maske nositi ves čas. Uporabljati jih moramo tudi na prostem, ko ni mogoče zagotavljati socialne distance. Učenci od 1. do 5. razreda morajo maske obvezno nositi v skupnih prostorih, zaželene pa so tudi v matični učilnici. Za starše je na šolskem območju ter v prostorih šole in vrtca nošenje maske obvezno. Za  vzgojiteljice je pri neposrednem delu z otroki maska priporočljiva, pri vseh ostalih aktivnostih in v vseh skupnih prostorih pa obvezna.

Okrožnica z informacijami ministrstva je priložena temu obvestilu.

Ravnatelj Bogomir Furlan

Dostopnost