Novo šolsko leto je pred vrati. V petek, 1. septembra 2023 se vračate v šolo. Za brezskrben pričetek vam posredujemo nekaj osnovnih informacij.

Vsi učenci se zberejo pred šolo ob 7. 45 pri svojih razrednikih. S seboj prinesejo šolske torbe in copate (razen prvošolčki). Po kulturnem programu devetošolci pospremijo prvošolčke v razrede, potem vstopajo učenci po razredih in imajo pouk po urniku.

Prvošolci POŠ Bukovica pridejo v šolo ob 9. 00 uri.

Predmetna stopnja:

• 6. razred ima 1.- 3. ure razredno uro in nato pouk po urniku.
  • 7. – 9. razred ima 1. in 2. uro razredno uro in nato pouk po urniku.

Dopoldanska malica bo organizirana za vse učence.

V kolikor učenci ne bodo koristili kosila in popoldanske malice, starši obrok odjavijo sami.

Prihod avtobusa na relaciji Volčja Draga – Renče bo v petek, 1. 9. 2023 izjemoma ob 7.10 (torej po urniku, ki velja od ponedeljka do četrtka) uri, odhod bo ob 13.30.

Podaljšano bivanje bo organizirano do 16.00 ure.

Šolski kombi bo vozil po novem urniku (glej spletno stran šole).

Želim vam prijeten začetek šolskega leta.

Teja Živec Kavčič