V sredo, 24. aprila 2024, je bil za učence 1.a razreda ter bodoče šolarje iz skupin  Mavrice in Oblački  iz vrtca Renče poseben dan. Prvošolci so prevzeli vlogo učiteljev, bodoči prvošolci pa so postali njihovi učenci. Skupaj so se učili in zabavali z različnimi igrami in dejavnostmi, ki so bile namenjene spoznavanju likov.

Ta obisk je bil več kot le poučna izkušnja. Prvošolci so se naučili, kako je biti mentor in kako prenašati znanje na druge. Otroci iz skupin Mavrice in Oblački pa so imeli priložnost spoznati, kako se odvija pouk v prvem razredu.

Družili so se s starimi in spoznali nove prijatelje. Skupaj so ustvarili nepozabne spomine. Do konca šolskega leta se bomo srečali še dvakrat.

Se že veselimo!

učenci 1.a in učiteljice