RaP PODALJŠANO BIVANJE

Spoštovani učenci, spoštovani starši!

Obveščamo vas, da vsi učitelji s ponedeljkom, 6. 4. 2020, v celoti prehajajo z vsemi vsebinami v Arnes učilnice Moodle!

Za vstop potrebujete veljavno AAI identiteto. Dobili ste jo na takem obrazcu (KLIK!).
Če podatkov o svoji AAI identiteti nimate, pišite na marko.vidmar@os-rence.si
Podrobnejša navodila za vpis v spletno učilnico dobite tukaj (KLIK!).

Nove vsebine za posemezen predmet lahko pričakujete ob dnevih, ko je predmet na urniku. Dostop do učilnice si zato uredite čim prej!

RaP PODALJŠANO BIVANJE

Teden 1 (16. 3 - 20. 3)

Učiteljice RaP predlagamo nekaj dejavnosti za otroke, ki jih otroci lahko izvajajo sami doma ter s tem krepijo spretnosti, domišljijo in utrjujejo že osvojeno znanje brez druženja z vrstniki ter nepotrebnega izpostavljanja okužbi. Starši in starejši bratje ali sestre ste dobrodošla pomoč pri organizaciji in izvajanju teh dejavnosti.

Teden 2 (23. 3 - 27. 3)

Teden 3 (30. 3 - 3. 4)